Informace o nás

Naše účetní kancelář byla založena v roce 1993. Pracujeme pro obchodní firmy, výrobní firmy, drobné živnostníky, OSVČ, SVJ i neziskové organizace.

Zpracováváme kompletní účetnictví a daňovou evidenci včetně zpracování přiznání k daním - DPH, DPFO, DPPO, silniční daně, daně z nemovitostí, daně z převodu nemovitostí.

Vedeme personální agendu a zpracováváme mzdy.

Většinou pracujeme v účetním programu POHODA. Tento program umožňuje i bezproblémové elektronické sehrávání dat mezi klientem a naší účetní firmou, v případě potřeby jsme schopni pracovat přes tzv. vzdálenou plochu.

Pracujeme v naší kanceláři, případně v kanceláři našeho klienta.

V případě Vašeho zájmu Vás zastoupíme při jednáních a kontrolách na úřadech.

Jsme loajální vůči našim klientům a snažíme se co nejlépe hájit jejich zájmy.

 

 

 

 

V případě, že považujete některé informace či sdělení za opravdu důležité, můžete je v textu zvýraznit například takto.

Články

EET

11.10.2016 10:22
U našich stávajících klientů již máme první zkušenosti s EET. Týká se Vás EET také? Potřebujete pomoci s registrací? Ozvěte se. Nenechávejte vše na poslední chvíli.
06.09.2016 22:02
Zaměstnavatelé mají povinnost prověřovat, zda proti jejich zaměstnancům nejsou vedeny výkony rozhodnutí (exekuce). Týká se to zaměstnanců na DPP i DPČ. Pokud si s tímto prověřovaním nevíte rady, obraťte se na nás.

Historie

Naše účetní kancelář vznikla v roce 1993. Máme dlouholeté zkušenosti se zpracováním účetnictví a daňové evidence pro naše klienty z různých oborů podnikání.

Pracujeme pro obchodníky, výrobní firmy, řemeslníky, veterinární lékaře, dopravce, majitele penziónu, právníky, pronajímatele nemovitostí, provozovatele restaurací atd.

 


 

 

Naši klienti

- obchodní korporace (společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti)

- OSVČ, drobní živnostníci, řemeslníci

- osoby s tzv. svobodným povoláním

- společenství vlastníků jednotek

- neziskové organizace (spolky)

- občané, kteří potřebují zpracovat daňová přiznání (po prodeji bytu, při potřebě uplatnit slevy na dani, daňový bonus na děti)

- začínající účetní, kteří potřebují poradit v začátcích své profesní kariéry nebo zkušenější účetní, kteří si nevědí rady se složitějšími účetními operacemi

Kontakt

Účetní kancelář V Ráji 917 530 02 Pardubice

Telefon: 461105023
Mobil: 728211627
info@zpracovani-ucetnictvi.com